top of page
steelworker-when-pouring-liquid-titanium-slag-from-2024-01-09-01-07-31-utc.jpg

Apie Baltic Foundry

UAB „Baltic foundry“ yra inovatyvi, ilgametę patirtį įvairių metalų laužo surinkimo, perdirbimo ir antrinio panaudojimo versle turinčios UAB „Baltic Metal“ dukterinė kompanija. Liejykla, turėdama vokišką gamybos įrangą bei pažangią laboratoriją „SPECTRO MAX 9 Advance“, praplečia spalvoto metalo laužo perdirbimo spektrą ir antriniam panaudojimui tinkamų metalo ruošinių įvairovę.

 

UAB „Baltic foundry“ pajėgi pagaminti tikslios cheminės sudėties metalo ruošinius iš atrinktų ir išrūšiuotų, jau eksploatacijoje buvusių metalo gaminių. Šis metodas, reikalaujantis gerokai mažiau cheminių ir energetinių resursų nei analogiškų ruošinių gamyba iš metalų rūdos, dar labiau prisidėda prie UAB „Baltic Metal“ pagrindinio tikslo – apdoroti ir perdirbti atliekas taip, kad būtų maksimaliai sumažintas neigiamas poveikis gamtai.

Padedant kvalifikuotų profesionalų komandai, UAB „Baltic foundry“ siekia tapti stipriu žaidėju metalo pusgaminių gamybos rinkoje bei yra pasiryžusi skleisti savo vardą, kaip patikima aukščiausios klasės aliuminio ir vario pusgaminių gamybos įmonė. Didžiuojamės savo gebėjimu tiekti aukščiausios kokybės produktus, atitinkančius griežtus mūsų klientų poreikius tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu.

KONTAKTAI

UAB Baltic Foundry
R. Kalantos g. 49K, Kaunas, Lietuva, LT-52303
Email: balticfoundry@bmetal.lt

Klauskite

bottom of page